Sprawdź saldo
O FIRMIE
KIM JESTEŚMY?

ADM Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami istnieje na poznańskim rynku zarządzania nieruchomościami od 1999 r. Specjalizujemy się w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych oraz nieruchomości należących do prywatnych właścicieli. Zatrudniamy odpowiednio przygotowany zespół fachowców, dzięki którym zapewniamy Państwu komfort i skuteczność działania. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi podwykonawcami, świadczącymi usługi sprzątające, dekarskie, instalatorskie, elektryczne, budowlane. Na stałe nawiązaliśmy współpracę z dwoma, liczącymi się na rynku poznańskim kancelariami prawniczymi.

Firma nasza posiada profesjonalne oprogramowanie firmy ZUI Mieszczanin umożliwiające regularny dostęp przez naszą stronę internetową do serwisu dla mieszkańców, oraz ułatwiające sprawdzanie indywidualnego salda, bez konieczności kontaktowania się z biurem administracji.

Naszą zasadą jest ochrona interesów osób, dla których pracujemy. Usługi świadczone są rzetelnie i profesjonalnie. Nasza praca polega na pomaganiu właścicielom nieruchomości w podejmowaniu właściwych decyzji, ograniczaniu często zbędnych kosztów utrzymania nieruchomości oraz na stałej 24 godzinnej opiece na powierzoną nieruchomością. Prawidłowość wykonania zawartych umów gwarantuje polisa z tytułu odpowiedzialności cywilnej zawarta z PZU.